Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Кабінет функціональної діагностики

Керує роботою кабінету - Васьківський Андрій Іванович - лікар функціональної діагностики першої категорії, стаж роботи за фахом - 17 років. Закінчив Тернопільську державну медичну академію в 2000 році.

Електрокардіографія є одним з основних методів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи. ЕКГ є незамінним у діагностиці порушень ритму і провідності, гіпертрофії, ішемічної хвороби серця. Цей метод дає можливість з великою точністю говорити про локалізацію вогнищевих змін міокарда, їх розповсюдженість, глибину і час появи.

ЕКГ дозволяє виявити дистрофічні й склеротичні процеси в міокарді, порушення електролітного обміну, що виникають під впливом різних токсичних речовин. ЕКГ широко використовують для функціонального дослідження серцево-судинної системи. Поєднання електрокардіографічного дослідження з функціональними пробами допомагає виявити приховану коронарну недостатність, перехідні порушення ритму, проводити диференційний діагноз між функціональними та органічними порушеннями роботи серця.

Кабінети електрокардіографії №24, №26 є структурним підрозділом КНП Коростенської ЦРЛ, розташовані на 2 поверсі та забезпечують спеціалізовану діагностичну допомогу населенню з захворюваннями різних органів і систем, особливо серцево-судинної.

Відповідно до основних задач і на підставі стандартів якості, у кабінеті ЕКГ проводять обстеження серцево-судинної системи електро-кардіографічним методом, зокрема стандартного обстеження (методом 12 відведень), додатковими методами: проба на вдиханні, проба з навантаженням, обстеження по Небу, Слопаку і Партеллі. Прийом пацієнтів відбувається по напрямкам на обстеження від лікуючих лікарів

Вхід для адміністратора