Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Кабінет інфекційних захворювань

Одним із підрозділів КНП Коростенської ЦРЛ є кабінет інфекційних захворювань, який розташовано на другому поверсі та займає кабінет №31.

Керує кабінетом - ЯрмоленкоТетяна Миколаївна лікар-інфекціоніст першої категорії, стаж роботи за фахом – 19 років, закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова.

 

В кабінеті інфекційних захворювань виконується забір матеріалу для обстеження з профілактичною метою, а також при підозрі на інфекційну патологію.

Лікар КІЗ проводить роботу по обстеженню, реєстрацію та лікування хворих різноманітними інфекційними та паразитарними хворобами, організовує протиепідемічні заходи в осередках інфекційних хвороб. Здійснює диспансерний нагляд за перехворілими, за пацієнтами з хронічними формами інфекційної патології та за прибулими з країн ендемічних з особливо небезпечних хвороб. Також здійснюється нагляд за особами, покусаними кліщами.

Основними обов’язками лікаря-інфекціоніста є проведення організаційно-методичної роботи та забезпечення кваліфікованої консультативної допомоги з раннього виявлення та лікування хворих на інфекційні та паразитарні хвороби.

Лікар КІЗу тісно взаємодіє з терапевтами, вузькими спеціалістами, лікарями інфекційного стаціонару, спеціалістами санітарної служби та спеціалістами Центру СНІДу.

07 Квітня, 2020 р., 23:39
Лихоманка, яка триває більше ніж 1 місяць; Тривала діарея; Зниження маси тіла при звичайному режимі харчування; Збільшення 2-х та більше груп лімфовузлів; Повторне запалення легень протягом року; Рецидивуючі гнійно-запальні процеси та паразитарні захворювання
07 Квітня, 2020 р., 23:36
Пожовтіння шкіри; Потемніння сечі; Знебарвлений кал; Геморагічний висип; Біль в правому підребер’ї. На теперішній час України займає одно із перших місць у світі по розповсюдженості ВІЛ-інфекції.
07 Квітня, 2020 р., 23:31
Обстеження на інфекційні хвороби; Своєчасна діагностика та лікування гострих інфекційних та паразитарних захворювань; Профілактика інфекційних захворювань; Прогнозування щодо подальшого здорового життя пацієнтів з хронічними інфекційними захворюваннями. У багатьох пацієнтів хворих на хронічні гепатити виникає питання: «Навіщо мені звертатися до лікаря, якщо мене нічого не турбує?» Динамічне спостереження та обізнаність щодо свого захворювання допомагає попередити ускладнення, загострення хвороби. Адже медицина постійно розвивається і з’являються нові ефективні препарати та схеми лікування хронічних гепатитів.

Вхід для адміністратора