Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Неврологічний кабінет

Неврологічні кабінети розташовані на 2 поверсі поліклініки. Прийом відвідувачів ведеться у кабінетах № 12 та 20 у дві зміни. Прийом ведуть 2 лікаря-невролога.

Артемчук Лариса Вікторівна лікар – невролог вищої категорії, стаж роботи за фахом - 21 рік.  Закінчила Вінницький державний медичний університет у 1996 році.

Синягівська Олена Леонідівна лікар – невролог другої категорії,  стаж роботи за фахом - 5 років. Закінчила Вінницький державний медичний університет в 2010 році.

Лікарі відділення надають лікувально-діагностичну, профілактичну та консультативну неврологічну допомогу при різних захворюваннях з ураження центральної та периферичної нервової системи, а саме:

  • церебро-васкулярні захворювання з гіпертонічною хворобою, церебральним атеросклерозом (дисциркуляторна енцефалопатія, наслідки інсультів);
  • загальні захворювання центральної нервової системи (енцефаліти, менінгоенцефаліти, арахноїдити, наслідки нейроінфекцій);
  • захворювання периферичної нервової системи (радикуліти, неврити, невралгії, плексити);
  • наслідки токсичного ураження нервової системи;
  • вегетативні розлади нервової системи

У денному стаціонарі функціонують неврологічні ліжка, де кожний неврологічний хворий у разі необхідності має можливість отримати кваліфіковане стаціонарне лікування.

Лікарями відділення проводиться сучасна діагностика та лікування неврологічних захворювань із застосуванням сучасного обстеження (МРТ, КТ, УЗГД, ЕМГ, рентгенодіагностика та ін.) та сучасних методів медикаментозного та відновлювального фізіотерапевтичного  лікування (ЛФК, масаж, лазеротерапія,електролікування, ВЧ – терапії, теплолікування та багато інших процедур).

За необхідності пацієнти можуть бути спрямовані на консультації або на обстеження та лікування до Житомирської обласної лікарні ім.Горбачевського.

Співробітники відділення активно проводять санітарно-освітню роботу для формування у населення району обслуговування здорового способу життя.

Вхід для адміністратора