Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Офтальмологічний кабінет

Фещенко Лариса Антонівна лікар-офтальмолог, стаж роботи за фахом – 14 років. Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію у 2004 році.

Масловська Ірина Михайлівна лікар-офтальмолог, стаж роботи за фахом – 2 роки. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького у 2021 році.

ПЕРША ДОПОМОГА 

Іноді зорові можуть зашкодити не тільки травми або тривале використання комп’ютера, але просто від того, що щось потрапило в око. Що робити? Відповідь очевидна – видалення стороннього тіла, тому що навіть невелика піщинка, сучок або комаха може призвести до часткового порушення зору і доставити людині сильний біль. У цьому випадку, вам слід звернутися за кваліфікованою допомогою до лікаря.

08 Квітня, 2020 р., 00:17
Людське око не є окремо існуючим органом. Це “мозок, винесений на периферія” в ньому існують ті ж самі закони гемодинаміки, що і в усьому тілі. Огляд очного дна дає змогу встановити ознаки судинної патології у організму.
08 Квітня, 2020 р., 00:15
Глаукома, безумовно, є першою причиною сліпоти в усьому світі. Своєчасна перевірка зору є умовою ранньої діагностики та лікування глаукоми. На даний момент обов’язкове вимірювання внутрішньоочного тиску після сорока років. Для встановлення діагнозу пацієнту, необхідно обстежити передній відрізок очного яблука, зоровий нерв, очне дно, а також лани зору.
08 Квітня, 2020 р., 00:13
В даний час є кілька засобів, щоб покращити зір. Найзручніший для людей працюючого віку – контактна корекції м’якими і жорсткими лінзами. Найбільш поширеним є корекція зору окулярами. Це досить просто у використанні і не має обмежень за віком.
08 Квітня, 2020 р., 00:10
Погіршення зору відбувається поступово, з віком, іноді цей факт залишається непоміченим. Специфіка захворювань органу зору, раннього звертання хворих за допомогою, коли є можливість відновити його.

Вхід для адміністратора