Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Отоларингологічний кабінет

Керує роботою кабінету - Юдін Олександр Олександрович лікар-отоларинголог вищої категорії, стаж роботи за фахом – 47 років, закінчив Оренбургський державний медичний інститут у 1971 році.

Отоларингологія – це розділ медичної науки, який присвячений вивченню захворювань і аномалій у функціонуванні і будову вух, глотки, трахеї, гортані і носа.

Отоларингологічний кабінет є одним з структурних підрозділів КНП Коростенської ЦРЛ, і в зв’язку з завданнями цієї установи у ньому проводиться своєчасна кваліфікована лікувально-профілактична допомога хворим, які страждають на хвороби вуха, горла і носа.

У відповідності з призначенням ЛОР кабінету на лікаря-оториноларинголога покладаються наступні завдання:

  • своєчасне і повноцінне обстеження, в тому числі з використанням додаткових методів (аудіометричне, рентгенографії, лабораторних досліджень та ін.), хворих за зверненнями
  • проведення попередніх та періодичних профілактичних оглядівгруп населення з подальшим активним спостереженням і лікування виявлених хворих,
  • проведення динамічного спостереження, консультації пацієнтів на дому за викликом лікаря-терапевта, або інших фахівців.
  • експертиза тимчасової непрацездатності,
  • ведення необхідної медичної документації (заповнення індивідуальних карт амбулаторного хворого, офіційних форм обліку і звітності, візування своїм підписом рецептів, довідок, лікарняних листків тощо).

Фундамент професійної майстерності складають знання з анатомії та фізіології ЛОР органів, сучасних методів дослідження і клінічних проявів гострої та хронічної патології ЛОР, всього комплексу сучасних методів медикаментозного та хірургічного лікування захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха, а також уміння успішно реалізувати ці знання в практичній діяльності в умовах поліклініки.

Оториноларингологічне відділення знаходиться на 2 поверсі КНП Коростенської ЦРЛ  кабінет № 19.

08 Квітня, 2020 р., 00:03
Для виявлення будь-якої хвороби на ранній стадії і постановки точного діагнозу потрібні ефективні методи дослідження. Діагностика ЛОР-органів у сучасній медицині проводиться декількома способами. В залежності від окреслених завдань та наявних припущень, фахівець обирає те чи інше обстеження. Часто для повноти клінічної картини потрібно проведення декількох видів досліджень.

Вхід для адміністратора