Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Приймально-діагностичне відділення

Приймально-діагностичне відділення є структурним підрозділом КНП «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради», де здійснюється прийом, обстеження, надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам, санітарної обробки хворих, які надходять як в плановому, так і в екстреному порядку.

Основні напрямки діяльності відділення

  • Кваліфіковане та своєчасне здійснення прийому та реєстрації хворих, які надходять на лікування, та обґрунтоване вирішення питань їх госпіталізації.
  • Надання хворим безпосередньо в приймальному відділенні необхідної медичної допомоги, в т.ч. екстреної в разі невідкладних станів.
  • Проведення всіх доступних лікувально-діагностичних досліджень та залучення з консультативною метою лікарів-фахівців відповідного профілю.
  • Надання планової та ургентної ендоскопічної допомоги пацієнтам лікарні, проведення діагностичних та лікувальних ендоскопічних досліджень та надання за їх результатами висновків. Фіброгастродуоденоскопія, колоноскопія проводиться сучасним ендоскопічним обладнанням відеогастроскопомVME-98S у комплекті: відео VME-2800, освітлювач XLS-150-1, стійка, аспіратор та монітор.
  • Надання довідкової інформації родичам госпіталізованих про місце перебування хворих, порядок їх відвідування тощо.

Колектив приймального відділення  – це лікарі та медичні сестри першої і вищої кваліфікаційної категорії з великим досвідом роботи.

Вхід для адміністратора