Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Ревматологічний кабінет

Ковпанець Ірина Іванівна, лікар-ревматолог першої категорії, стаж роботи за фахом - 15 років. Ззакінчила Вінницький Національний медичний університет ім. М. І. Пирогова у 2004 році.

Давидчук Тетяна Анатоліївна, лікар-ревматолог першої категорії, стаж роботи  зха фахом - 13 років. Закінчила Івано-Франківський державний медичний університет.

Ревматолог є таким фахівцем, який займається діагностуванням, лікуванням, а також розробкою конкретних заходів профілактики, спрямованих на усунення захворювань суглобів, а також сполучної тканини. Що лікує ревматолог? Основні захворювання, що стосуються його профілю – це остеоартроз, артрит і ревматизм, подагра та інше.

Кабінети лікарів - ревматологів № 55 та 48 є структурним підрозділом КНП Коростенська ЦРЛ, розташовані на 3 поверсі.

07 Квітня, 2020 р., 23:55
На прийом до цього фахівця нерідко пацієнти потрапляють не в першу чергу, а по напряму від інших фахівців, наприклад, від терапевта або від хірурга з попередніми зверненням до них з причини актуальних скарг. Враховуючи тісноту зв’язку ревматології з іншими областями в медицині, не дивно, що захворювання, які лікує ревматолог, мають схожість із захворюваннями інфекційними, онкологічними, гематологічними, кардіологічними та іншими.
07 Квітня, 2020 р., 23:54
Захворювання, які лікує ревматолог, відповідно до розглянутими вище напрямками його діяльності, можна розділити на захворювання суглобів і захворювання сполучної тканини (дифузні).
07 Квітня, 2020 р., 23:51
Приводом для звернення до цього фахівця є різні болі і відчуття дискомфорту, що виникають в  області окремих суглобів, змінений стан структури або звичної форми суглоба, виникнення відчуття скутості в рухах і актуальність спадкової схильності до виникнення подібного типу захворювань, пов’язаних з ураженням суглобів і тканин при виникненні супутніх їм симптомів.

Вхід для адміністратора