Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Стаціонар

Керiвництво вузькими спецiалiстами стціонарного підрозділу здiйснює медичний директор з лікувальної роботи - Яковенко Лілія Анатоліївна – лікар - фтизіатр вищої категорії, стаж роботи за фахом – 29 років, закінчила Кримський державний медичний інститут у 1989 році.   

Стаціонарна допомога населенню надається в 5-ти відділеннях: хірургічне, терапевтичне, неврологічне, гінекологічне та відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапіїна 145 ліжок (в т. ч. терапевтичні відділення в с. Васьковичі та с. Бондарівка, неврологічне відділення с. Ушомир).

Стаціонарну допомогу надають 15 лікарів з вищою кваліфікаційною категорією, 3 лікарі з першою категорією.

60 медичних сестер мають вищу кваліфікаційну категорію, першу – 8, другу – 8 медичних сестер.

Також в стаціонарних відділеннях та денному стаціонарі на умовах договору надається медична допомога за рахунок страхових компаній при наявності страхового полісу у пацієнтів.

В приміщені стаціонару розташований приватний діагностичний  центр ТОВ «МЕДІМПУЛЬС ПЛЮС», який надає послуги медичного інструментального діагностичного обстеження, а саме магнітно-резонансної томографії (МРТ), комп’ютерної томографії (КТ) та ультразвукового дослідження з  доплерографією (УЗД), що дає змогу швидко отримати додаткову діагностику, таку вкрай необхідну при критичних станах пацієнтів. Співпраця  в режимі 24/7.

В стаціонарному корпусі працює 2 ліфта, що також додає комфортності хворим та медичному персоналу лікарні. Приміщення лікарні та входи забезпечені необхідними засобами для пересування осіб з інвалідністю та обмеженими можливостями пересування.

Пацієнти забезпечуються триразовим харчуванням з урахуванням дієтичних столів.

Приміщення поліклінічного відділення з’єднане з стаціонарним відділенням переходом, що дає змогу комфортно пересуватися пацієнтам між відділеннями.

Вхід для адміністратора