Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії

Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії  (ВАІТ) є структурним підрозділом КНП «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради», та розгорнуте на 6 ліжок має сучасне обладнання для надання невідкладної допомоги.

Керує відділенням Ходаківський Іван Володимирович – лікар-анестезіолог вищої категорії, стаж роботи за фахом понад 42 роки. Закінчив Одеський медичний інститут в 1977році.

http://korcrl.org.ua/images/0034.jpg

Каленський Степан Степанович – лікар - анестезіолог вищої категорії, стаж роботи за фахом понад 33 роки. Закінчив  Вінницький державний медичний університет у 1987 році.

Лорман Інна Олександрівна – лікар-анестезіолог вищої категорії, стаж роботи за фахом більше 20 років. Закінчила Національний медичний університет у 1999 році.

Кондратенко Лариса Мусіївна – лікар-анестезіолог вищої категорії, стаж роботи за фахом більше 30 років. Закінчила Вінницький медичний університет у 1987 році.

Галюзов Андрій Іванович – лікар-анестезіолог. Закінчив Сумський державний університет, стаж роботи 3 роки.

Нацюк Володимир Михайлович – лікар-анестезіолог. Закінчив Чернівецький державний медичний інститут. Стаж роботи 

Завдання та функції:

  • Забезпечення проведення різноманітних видів знеболення під час оперативних втручань та інвазивних маніпуляцій;
  • Надання цілодобової допомоги пацієнтам у відновлюваний ранній післяопераційний період;
  • Надання невідкладної допомоги пацієнтам з порушеннями  життєво важливих функційорганізму.     

 Відділення обладнане сучасною лікувально-діагностичною апаратурою:

  • Апарати респіраторної (дихальної) підтримки, які забезпечують штучну вентиляцію легень в різноманітних режимах; використання таких видів апаратів, дозволяє досягати мінімізації факторів, що ушкоджують легені, а при необхідності пролонгувати респіраторну підтримку на достатньо-довгий час;
  • апаратура моніторингу, або «стеження» за функціональним станом пацієнта:
  • новісучасні монітори дозволяють відстежувати основні життєвоважливі функції організму (показники гемодинаміки, насичення крові киснем, електричну активність міокарда, рівень виділення вуглекислого газу та т.д.).

У відділенні АІТ використовують сучасні методики анестезії. В залежності від об’єму та ділянки оперативного втручання застосовуються різні методики загального знеболення.

Також широко застосовуються регіональні методи анестезії – нейроаксіальна (епідуральна, субарахноідальна), які також забезпечують адекватний рівень знеболення, але не впливає на життєвоважливі органи та системи пацієнта.

Кваліфікований індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє підібрати оптимальний вид знеболення і схему післяопераційного ведення пацієнта, визначити найбільш належний для кожного пацієнта комплекс обстежень та об’єм  інтенсивної терапії при різних захворюваннях та  критичних станах. 

Поєднання великого практичного досвіду співробітників відділення, сучасне обладнання та сучасні лікарські препарати дають можливість проводити операції різної складності  на максимально безпечному для пацієнта рівні.

Вхід для адміністратора