Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Жіноча консультація

Жіноча консультація – є амбулаторно-поліклінічним підрозділом та надає амбулаторну акушерську допомогу.

Керує роботою жіночої консультації - Міщенко Олег Валерійович лікар акушер-гінеколог  вищої категорії, стаж роботи за фахом – 18 років. Закінчив Буковинську державну медичну академію в 2000 році.

Андрійчук Галина Миколаївна - лікар акушер-гінеколог вищої категорії, стаж роботи за фахом – 33 р. Закінчила Тернопільский державний медичний інститут в 1991 році.

Шульгата Людмила Миколаївна лікар акушер-гінеколог вищої категорії, стаж роботи за фахом - 37 років. Закінчила Благовіщенський медичний інститут в 1991 році.

Саприко Андрій Миколайович - лікар акушер-гінеколог вищої категорії, стаж роботи за фахом -  26 році. Закінчив Вінницький медичний інститут в 1989 році.

Основні напрямки роботи. Ведення диспансеризації  вагітних жінок, профілактика патології  періоду вагітності та після пологів, підготовка до пологів, пропаганда грудного вигодовування; своєчасне виявлення і лікування гінекологічних захворювань: контроль та диспансеризація жінок з хронічними захворюваннями; профілактичні огляди з метою виявлення онкологічних захворювань, що включає обов`язкове цитологічне дослідження;  профілактичні огляди з метою виявлення патології шийки матки, лікування порушень репродуктивної функції; проведення  робіт по профілактиці таких захворювань, що передаються статевим шляхом, освіта молоді з питань контрацепції  та попереджень абортів

На базі жіночої консультації існують слідуючи кабінети:

  • Кабінет прийому завідуючого жіночою консультацією
  • Кабінети прийому лікарів акушерів-гінекологів
  • Процедурний кабінет
  • Кабінет «Школи відповідального батьківська»
  • Кабінет кольпоскопії.

Вхід для адміністратора