Маршрути перевезення пацієнтів з ознаками хвороби COVID – 19 до лікувальних закладів області
Дата: 18.05.2020 14:04
Кількість переглядів: 286
Додаток 3
до наказу управління охорони
здоров’я Житомирської обласної
державної адміністрації
07.05.2020 № 632
Маршрути перевезення пацієнтів
з ознаками хвороби COVID – 19 до лікувальних закладів області
- До інфекційного відділення КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради госпіталізуються діти до одного року з усієї території області, у тому числі діти від 1до 18 років з Бердичівського, Ружинського районів м. Бердичів та м. Житомир.
- До інфекційного відділення КП «Лікарня № 1» Житомирської міської ради госпіталізуються дорослі пацієнти з м. Житомира.
Дорослі та діти від 1 року до 18 років госпіталізуються:
- До КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради з Житомирського, Андрушівського, Попільнянського, Черняхівського, Пулинського, Бердичівського, Ружинського районів та м. Бердичева.
- До інфекційного відділення КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім. Д. І. Потєхіна» з Коростишівського та Брусилівського районів.
- До інфекційного відділення КНП «Чуднівська центральна районна лікарня» з Чуднівського та Романівського районів.
- До інфекційного відділення КНП «Любарська центральна районна лікарня» Любарської районної ради з Любарського району.
- До інфекційного відділення КНП «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради з м. Малина, Малинського та Радомишльського районів.
- До інфекційного відділення КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» з м. Новоград-Волинського, Новоград-Волинського , Ємільчинського та Баранівського районів.
- До інфекційного відділення КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської районної ради» з м. Коростень, Коростенського, Хорошівського та Лугинського районів.
- До інфекційного відділення КНП «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради з Олевського району.
- До інфекційного відділення Овручської районної лікарні з мю Овруч, Овручського та Народицького районів.
- Військовослужбовці з м. Житомира та Жиомирського району до військової частини А 1065 (військовий госпіталь).
- Військовослужбовці з інших районів області за місцем проживання.