Комунальне некомерційне підприємство «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Онлайн-нарада з питання готовності лікувальних закладів до роботи в екстремальних умовах, спричинених короновірусом COVID-19

Дата: 10.11.2020 11:57
Кількість переглядів: 47

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації спільно із своїм заступником Артемом Майдаником, за участі керівників лікувальних закладів та медичних установ Коростенського району, а саме директора КНП "Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради" Алли Желєзнякової та головного лікаря КНП "Коростенський районний центр ПМСД" Коростенської районної ради Наталки Бугайової взяли участь в онлайн-нараді, яку провів голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.

Основим питанням, що було розглянуто на нараді стало питання готовності лікувальних закладів до роботи в екстремальних умовах, спричинених короновірусом COVID-19. Участь в онлайн-нараді також взяли інші голови райдержадміністрацій та керівники медичних установ, лікувальних закладів області.

Шановні жителі Коростенщини, наголошуємо на необхідності дотримання рекомендацій МОЗ щодо профілактики поширення коронавірусної хвороби: масковий режим, користування антисептиками та дотримання соціальної дистанції.

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації.


« повернутися

Вхід для адміністратора